EAGLE GROUP CVC-63-2472 Cart Cover 72 x 24 x 63 White Nylon | AC7VRL 38X103
EAGLE GROUP CVC-63-2472 Cart Cover 72 x 24 x 63 White Nylon
Item: AC7VRLModel: CVC-63-2472Cross Ref: 38X103
In Stock
Get it by Friday, May 22
Finish Coat
For Use With Any Standard Eagle Cart
For Wire Shelf/cart Type Stationary Or Mobile Shelving
Material Coated Nylon
Overall Height 63"
Overall Length 72"
Overall Lxwxh 72" x 24" x 63"
Overall Width 24"