SMC VALVES TUZ1065B-20 Tubing, 10 mm Size, Type Tuz | AN4YFR
SMC VALVES TUZ1065B-20 Tubing, 10 mm Size, Type Tuz
Item: AN4YFRModel: TUZ1065B-20
Item Tubing
Coil Winding Length (m) 100m
Max. Operating Pressure (mpa) 20 MPa
Minimum Bending Radius 27 mm