SMC VALVES TUZ0604BU-20 Tubing, 6 mm Size, Type Tuz | AM8TGM
SMC VALVES TUZ0604BU-20 Tubing, 6 mm Size, Type Tuz
Item: AM8TGMModel: TUZ0604BU-20
In Stock
This product can only be shipped in multiples of 2
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Tubing
Coil Winding Length (m) 100m
Max. Operating Pressure (mpa) 20 MPa
Minimum Bending Radius 15 mm