SMC VALVES TUZ0604G-100 Tubing, 6 mm Size, Type Tuz | AN2DFQ
SMC VALVES TUZ0604G-100 Tubing, 6 mm Size, Type Tuz
Item: AN2DFQModel: TUZ0604G-100
Item Tubing
Coil Winding Length (m) 20m
Max. Operating Pressure (mpa) 100 MPa
Minimum Bending Radius 15 mm