SMC VALVES TUZ0425B-20 Tubing, 4 mm Size, Type Tuz | AN2DFN
SMC VALVES TUZ0425B-20 Tubing, 4 mm Size, Type Tuz
Item: AN2DFNModel: TUZ0425B-20
In Stock
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Tubing
Coil Winding Length (m) 20m
Max. Operating Pressure (mpa) 20 MPa
Minimum Bending Radius 10 mm