SMC VALVES TUZ0604G-20 Tubing, 6 mm Size, Type Tuz | AM8PVB
SMC VALVES TUZ0604G-20 Tubing, 6 mm Size, Type Tuz
Item: AM8PVBModel: TUZ0604G-20
Item Tubing
Coil Winding Length (m) 100m
Max. Operating Pressure (mpa) 20 MPa
Minimum Bending Radius 15 mm