SIEMENS SJD69400 Bolt On Circuit Breaker Sjd 400 Amp 600vac 3p 35kaic@480v | AG8VBL
SIEMENS SJD69400 Bolt On Circuit Breaker Sjd 400 Amp 600vac 3p 35kaic@480v
Item: AG8VBLModel: SJD69400
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Bolt On Circuit Breaker
Aic Rating 35 kAIC @ 480V
Amps 400A
Frame Type SJD
Number Of Poles 3
Voltage 600V