SIEMENS SJD69200NGT Bolt On Circuit Breaker Sjd 200 Amp 600vac 3p 35kaic@480v
Item: AG8VBEModel: SJD69200NGT
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Bolt On Circuit Breaker
Aic Rating 35 kAIC @ 480V
Amps 200A
Frame Type SJD
Number Of Poles 3
Voltage 600V