SIEMENS SHJD69400G Bolt On Circuit Breaker Sjd 400 Amp 600vac 3p 35kaic@480v
Item: AG8VABModel: SHJD69400G
Item Bolt On Circuit Breaker
Aic Rating 35 kAIC @ 480V
Amps 400A
Frame Type SJD
Number Of Poles 3
Voltage 600V