SIEMENS SHJD69300G Bolt On Circuit Breaker Sjd 300 Amp 600vac 3p 35kaic@480v
Item: AG8UZXModel: SHJD69300G
Item Bolt On Circuit Breaker
Aic Rating 35 kAIC @ 480V
Amps 300A
Frame Type SJD
Number Of Poles 3
Voltage 600V