SIEMENS LGB3B110B Circuit Breaker, Bolt-On, 110 Ampere, 3 Pole, 480V | CE6LUT
SIEMENS LGB3B110B Circuit Breaker, Bolt-On, 110 Ampere, 3 Pole, 480V
Item: CE6LUTModel: LGB3B110B
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item Bolt On Circuit Breaker
Amps 110A
Frame Type LGB
Number Of Poles 3
Voltage 480V