SIEMENS HHED63M125 Circuit Breaker, Bolt-On, 125 Ampere, 3 Phase, 65kAIC at 480V | CE6LRJ
SIEMENS HHED63M125 Circuit Breaker, Bolt-On, 125 Ampere, 3 Phase, 65kAIC at 480V
Item: CE6LRJModel: HHED63M125
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Bolt On Circuit Breaker
Amps 125A
Frame Type HHED
Number Of Poles 3
Voltage 600V