SIEMENS HHED63M100 Bolt On Circuit Breaker Hhed 100 Amp 600vac 3p 65kaic@480v | AG8PJW
SIEMENS HHED63M100 Bolt On Circuit Breaker Hhed 100 Amp 600vac 3p 65kaic@480v
Item: AG8PJWModel: HHED63M100
In Stock : 3
Get it by Wednesday, May 20
10.00% off
Item Bolt On Circuit Breaker
Aic Rating 65 kAIC @ 480V
Amps 100A
Frame Type HHED
Number Of Poles 3
Voltage 600V