SIEMENS HGG3B050L Circuit Breaker, Feed-Through, 50 Ampere, 35kAIC at 480V | CE6LWN
SIEMENS HGG3B050L Circuit Breaker, Feed-Through, 50 Ampere, 35kAIC at 480V
Item: CE6LWNModel: HGG3B050L
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Amps 50A
Frame Type HGG
Number Of Poles 3
Voltage 600V