SIEMENS HGG3B015L Circuit Breaker, Feed-Through, 15 Ampere, 35kAIC at 480V | CE6LWJ
SIEMENS HGG3B015L Circuit Breaker, Feed-Through, 15 Ampere, 35kAIC at 480V
Item: CE6LWJModel: HGG3B015L
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Amps 15A
Frame Type NGG
Number Of Poles 3
Voltage 600V