SIEMENS ED62B040 Circuit Breaker, Bolt-On, 40 Ampere, 1 Phase, 25kAIC at 480V | CE6LMW
SIEMENS ED62B040 Circuit Breaker, Bolt-On, 40 Ampere, 1 Phase, 25kAIC at 480V
Item: CE6LMWModel: ED62B040
In Stock
2
Get it by Monday, May 25
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Bolt On Circuit Breaker
Amps 40A
Frame Type ED
Number Of Poles 2
Voltage 600V