SIEMENS ED61B060 Circuit Breaker, Bolt-On, 60 Ampere, 1 Phase, 30kAIC at 347V | CE6LMN
SIEMENS ED61B060 Circuit Breaker, Bolt-On, 60 Ampere, 1 Phase, 30kAIC at 347V
Item: CE6LMNModel: ED61B060
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item Bolt On Circuit Breaker
Amps 60A
Frame Type ED
Number Of Poles 1
Voltage 347V