MALIN CO. 10-0348-005S Baling Wire, 0.035 Inch Diameter, 1548 ft. Length, Galvanized Annealed Wire
1548 ft.
Get it by Monday, May 25
5.00% off
Product Specifications:
| Item | Baling Wire |
| Astm Number | A641 |
| Baling Wire Type | Spool |
| Color | Silver |
| Diameter | 0.0348" , 0.035" |
| Finish | Bare Wire |
| Gauge | 20 ga. |
| Length | 1548 ft. |
| Material | Galvanized Annealed Wire |
| Package Type | Spool |
| Product Type | Baling Wire |
| Wire Dia. | 0.035" |