HALLOWELL A4513-12PL-AM Add On Shelving 87 Inch Height 36 Inch Width 12 Inch Depth | AA6KJH 14C752
HALLOWELL A4513-12PL-AM Add On Shelving 87 Inch Height 36 Inch Width 12 Inch Depth
Item: AA6KJHModel: A4513-12PL-AMCross Ref: 14C752
In Stock
Shelving Configuration
Get it by Friday, May 22
Item Shelving Unit
Adjustable Increments 1.5"
Color Platinum
Depth 12"
Finish Antimicrobial Powder Coat
Gauge 22 ga.
Green Certification Or Other Recognition Greenguard Gold
Height 87"
Shelf Capacity 500 lbs.
Shelf Style Open
Width 36"