HALLOWELL A4511-24HG Add On Shelving 87 Inch Height 36 Inch Width 24 Inch Depth | AA9ABC 1BJL3
HALLOWELL A4511-24HG Add On Shelving 87 Inch Height 36 Inch Width 24 Inch Depth
Item: AA9ABCModel: A4511-24HGCross Ref: 1BJL3
Assembled/unassembled Unassembled
Color Gray
Depth 24"
Height 87"
Number Of Shelves 6
Overall Depth 24"
Overall Height 84"
Overall Hxwxd 84" x 36" x 24"
Overall Width 36"
Whole Unit Load Capacity 3000 lbs.
Width 36"