HALLOWELL A4511-18HG Add On Shelving 87 Inch Height 36 Inch Width 18 Inch Depth | AA9ABB 1BJL2
HALLOWELL A4511-18HG Add On Shelving 87 Inch Height 36 Inch Width 18 Inch Depth
Item: AA9ABBModel: A4511-18HGCross Ref: 1BJL2
Assembled/unassembled Unassembled
Depth 18"
Height 87"
Number Of Shelves 6
Overall Depth 18"
Overall Height 84"
Overall Hxwxd 84" x 36" x 18"
Overall Width 36"
Whole Unit Load Capacity 3000 lbs.
Width 36"