FABORY M39750.080.0045 Third Length Grooved Center Pin, 8mm Pin Dia., 10PK | CG8GNC 41KL52
FABORY M39750.080.0045 Centre Pin, Free Cutting Steel, Plain, 45 mm Lg., 8 mm Pin Dia., Center
Item: CG8GNCModel: M39750.080.0045Cross Ref: 41KL52
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Finish Plain
Length 45 mm
Material Free Cutting Steel
Pin Dia. 8 mm