FABORY M39750.080.0030 Third Length Grooved Center Pin, 8mm Pin Dia., 25PK | CG8GMZ 41KL49
FABORY M39750.080.0030 Centre Pin, Free Cutting Steel, Plain, 30 mm Lg., 8 mm Pin Dia., Center
Item: CG8GMZModel: M39750.080.0030Cross Ref: 41KL49
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Finish Plain
Length 30 mm
Material Steel
Material Grade/class Ungraded
Pin Dia. 8 mm
Pin Type Type E
Product Type Grooved Pin
Shank Length 30 mm