FABORY M39740.080.0020 Half Length Grooved Reverse Pin, 8mm Pin Dia., 25PK | CG8GKK 41KK89
FABORY M39740.080.0020 Grooved Pin, Free Cutting Steel, Plain, 20 mm Lg., 8 mm Pin Dia., Type E
Item: CG8GKKModel: M39740.080.0020Cross Ref: 41KK89
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Finish Plain
Length 20 mm
Material Steel
Material Grade/class Ungraded
Pin Dia. 8 mm
Pin Type Type D
Product Type Grooved Pin
Shank Length 20 mm