FABORY M39740.050.0012 Half Length Grooved Reverse Pin, 5mm Pin Dia., 50PK | CG8GJR 41KK72
FABORY M39740.050.0012 Grooved Pin, Free Cutting Steel, Plain, 12 mm Lg., 5 mm Pin Dia., Type E
Item: CG8GJRModel: M39740.050.0012Cross Ref: 41KK72
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Finish Plain
Length 12 mm
Material Steel
Material Grade/class Ungraded
Pin Dia. 5 mm
Pin Type Type D
Product Type Grooved Pin
Shank Length 12 mm