FABORY M39700.080.0036 Full Length Grooved Pin With Pilot, 8mm Pin Dia., 10PK | CG8FZC 41KH50
FABORY M39700.080.0036 Grooved Pin, Free Cutting Steel, Plain, 36 mm Lg., 8 mm Pin Dia.
Item: CG8FZCModel: M39700.080.0036Cross Ref: 41KH50
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Finish Plain
Length 36 mm
Material Steel
Material Grade/class Ungraded
Pin Dia. 8 mm
Pin Type Type A
Product Type Grooved Pin
Shank Length 36 mm