FABORY M39700.040.0016 Full Length Grooved Pin With Pilot, 4mm Pin Dia., 50PK | CG8FXX 41KH22
FABORY M39700.040.0016 Grooved Pin, Free Cutting Steel, Plain, 16 mm Lg., 4 mm Pin Dia.
Item: CG8FXXModel: M39700.040.0016Cross Ref: 41KH22
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item Grooved Pin
Finish Plain
Length 16 mm
Material Steel
Material Grade/class Ungraded
Pin Dia. 4 mm
Pin Type Type A
Product Type Grooved Pin
Shank Length 16 mm