FABORY M39700.040.0020 Full Length Grooved Pin With Pilot, 4mm Pin Dia., 50PK | CG8FXY 41KH23
FABORY M39700.040.0020 Grooved Pin, Free Cutting Steel, Plain, 20 mm Lg., 4 mm Pin Dia.
Item: CG8FXYModel: M39700.040.0020Cross Ref: 41KH23
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Finish Plain
Length 20 mm
Material Steel
Material Grade/class Ungraded
Pin Dia. 4 mm
Pin Type Type A
Product Type Grooved Pin
Shank Length 20 mm