FABORY M07810.100.0020 Socket Set Screw, Steel, M15 Thread Size, 25PK | CG8DUV 54FK58
FABORY M07810.100.0020 Socket Set Screw, M10 Thread Size, Blk Oxide, 20mm Lg., 5mm Drive Size, Flat, Steel
Item: CG8DUVModel: M07810.100.0020Cross Ref: 54FK58
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item Socket Set Screw
Decimal Equivalent 0.394"
Dimensional Standards Din 913
Display Qty 25
Drive Size 5 mm
Head Type Headless
Length 20 mm
Material Steel
Overall Length 20 mm
Point Dia. 7 mm