EATON PDG23F0050TFFL Circuit Breaker, 50A, 25 kA at 480V AC, Fixed | CH9WHF 61HU03
EATON PDG23F0050TFFL Circuit Breaker, 50 A, 25 kA at 480 VAC, Fixed, ABC, Std Terminals Load Only, Std
Item: CH9WHFModel: PDG23F0050TFFLCross Ref: 61HU03
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Product Width 4 3/25"
Voltage (ac) 600V AC