EATON MBE24L200BTS Entrance Meter Main Breaker, 120/240 VAC, 200A, 1 Phase, Nema 3R Enclosure
Item: BH4WDBModel: MBE24L200BTS
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Meter Breaker
Box Size A
Bus Material Aluminum
Feed Type Top/Bottom
Ground #6 AWG to 250 kcmil
Height 28.38"
Interrupt Rating 10 kAIC
Length 5.38"