EATON MBE1224B125BTF Entrance Meter Breaker, 120/240 VAC, 125A, 1 Phase, Nema 3R Enclosure
Item: BH4WBKModel: MBE1224B125BTF
Item Meter Breaker
Box Size A
Bus Material Aluminum
Feed Type Top/Bottom
Ground #14 AWG to 2/0 AWG
Height 23 22/25"
Interrupt Rating 10 kAIC
Length 5.38"