EATON MBE1224B125TS Meter Breaker Euserc Type Br, Br2125 Main Breaker, 125A, 120/240V, Ring, 12 Spaces | BH4WBR
EATON MBE1224B125TS Meter Breaker, MBE Type CH 24-Circuit 1-Socket 12-Space 3-Wire, 120/240 VAC, 125 A
Item: BH4WBRModel: MBE1224B125TS
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Add To Cart
Item Meter Breaker
Box Size A
Bus Material Aluminum
Feed Type Overhead
Ground #14 AWG to 1/0 AWG
Height 25"
Interrupt Rating 10 kAIC
Length 5.38"