EATON MBB150BTS Meter Main Breaker, Type BR 24-Circuit 12-Space 3-Wire All-In-One, 120/240 VAC, 150 A
Item: BH4VYJModel: MBB150BTS
In Stock
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Meter Breaker
Box Size C
Bus Material Aluminum
Feed Type Top/Bottom
Ground #6 AWG to 350 kcmil
Height 25"
Interrupt Rating 22 kAIC
Length 5.38"