EATON JDC3200CVH09 C Complete Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jdc, Complete Breaker | BH4EGC
EATON JDC3200CVH09 Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jdc Type, 3-Pole, 200A, 600 Vac, 250 Vdc, Copper
Item: BH4EGCModel: JDC3200CVH09
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"