EATON JDC3225CVH09 C Complete Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jdc, Complete Breaker | BH4EFY
EATON JDC3225CVH09 Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jdc Type, 3-Pole, 225A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz
Item: BH4EFYModel: JDC3225CVH09
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"