EATON DBU27-80K Dbu Expulsion Fuse Refill, Type Dbu, 80A, 27 Kv Max, 23 Kv Nominal | BJ2DYX
EATON DBU27-80K Expulsion Fuse Refill Unit, 80A, 27 Kv, 23 Kv Nominal, Epoxy Tube
Item: BJ2DYXModel: DBU27-80K
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Fuse
Amps 80A
Fuse Class Class K
Height 2 1/4"
Length 22 1/2"
Max. Voltage 27 kV
Type DBU
Voltage 23 kV