EATON CMB88B150BTS Residential Meter Breaker Type Ch Non-Euserc, 150A, 120/240V, Ring | BH9YUU
EATON CMB88B150BTS All-In-One Cutler-Hammer Meter Breaker, 200A, 1 Phase, 1-Socket, 8-Circuit
Item: BH9YUUModel: CMB88B150BTS
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Meter Breaker
Amps 200A
Bus Material Copper
Height 28.38"
Interrupt Rating 10 kAIC
Length 5.38"