EAGLE GROUP CVC-86-2472 Cart Cover 72 x 24 x 86 White Nylon | AC7VRN 38X105
EAGLE GROUP CVC-86-2472 Cart Cover 72 x 24 x 86 White Nylon
Item: AC7VRNModel: CVC-86-2472Cross Ref: 38X105
In Stock
Get it by Friday, May 22
5.00% off
Finish Coat
For Use With Any Standard Eagle Cart
For Wire Shelf/cart Type Stationary Or Mobile Shelving
Material Coated Nylon
Overall Height 86"
Overall Length 72"
Overall Lxwxh 72" x 24" x 86"
Overall Width 24"