EAGLE GROUP CVC-86-2448 Cart Cover 48 x 24 x 86 White Nylon | AC7VRE 38X096
EAGLE GROUP CVC-86-2448 Cart Cover 48 x 24 x 86 White Nylon
Item: AC7VREModel: CVC-86-2448Cross Ref: 38X096
In Stock
Get it by Friday, May 22
5.00% off
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Cart Cover
Closure Hook And Loop
Color White
Esd Conductive No
Features Reinforced Top Corners
Finish Coat
For Wire Shelf/cart Type Stationary Or Mobile Shelving
Material Coated Nylon
Overall Height 86"
Overall Length 48"
Overall Lxwxh 48" x 24" x 86"
Overall Width 24"