EAGLE GROUP CVC-74-2436 Cart Cover 36 x 24 x 74 White Nylon | AC7VQZ 38X091
EAGLE GROUP CVC-74-2436 Cart Cover 36 x 24 x 74 White Nylon
Item: AC7VQZModel: CVC-74-2436Cross Ref: 38X091
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Cart Cover
Closure Hook And Loop
Color White
Esd Conductive No
Features Reinforced Top Corners
Finish Coat
For Use With Any Standard Eagle Cart
For Wire Shelf/cart Type Stationary Or Mobile Shelving
Material Coated Nylon
Overall Height 74"
Overall Length 36"
Overall Lxwxh 36" x 24" x 74"
Overall Width 24"