EAGLE GROUP CVC-74-2160 Cart Cover 60 x 21 x 74 White Nylon | AC7VQU 38X086
EAGLE GROUP CVC-74-2160 Cart Cover 60 x 21 x 74 White Nylon
Item: AC7VQUModel: CVC-74-2160Cross Ref: 38X086
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Cart Cover
Closure Hook And Loop
Color White
Esd Conductive No
Features Reinforced Top Corners
Finish Coat
For Use With Any Standard Eagle Cart
For Wire Shelf/cart Type Stationary Or Mobile Shelving
Material Coated Nylon
Overall Height 74"
Overall Length 60"
Overall Lxwxh 60" x 21" x 74"