EAGLE GROUP CVC-54-2460 Cart Cover 60 x 24 x 54 White Nylon | AC7VRF 38X097
EAGLE GROUP CVC-54-2460 Cart Cover 60 x 24 x 54 White Nylon
Item: AC7VRFModel: CVC-54-2460Cross Ref: 38X097
Material Coated Nylon
Overall Height 54"
Overall Length 60"
Overall Lxwxh 60" x 24" x 54"
Overall Width 24"