EAGLE GROUP CVC-54-2160 Cart Cover 60 x 21 x 54 White Nylon | AC7VQR 38X084
EAGLE GROUP CVC-54-2160 Cart Cover 60 x 21 x 54 White Nylon
Item: AC7VQRModel: CVC-54-2160Cross Ref: 38X084
Material Coated Nylon
Overall Height 54"
Overall Length 60"
Overall Lxwxh 60" x 21" x 54"
Overall Width 21"