EAGLE GROUP CV-74-2436 Cart Cover 36 x 24 x 74 White Polyester | AC7VZV 38X273
EAGLE GROUP CV-74-2436 Cart Cover 36 x 24 x 74 White Polyester
Item: AC7VZVModel: CV-74-2436Cross Ref: 38X273
In Stock
Get it by Monday, May 25
Features Reinforced Top Corners
For Use With Any Standard Eagle Cart
For Wire Shelf/cart Type Stationary Or Mobile Shelving
Material Uncoated Polyester
Overall Height 74"
Overall Length 36"
Overall Lxwxh 36" x 24" x 74"
Overall Width 24"