EAGLE GROUP CV-54-1848 Cart Cover 48 x 18 x 54 White Polyester | AC7VZE 38X259
EAGLE GROUP CV-54-1848 Cart Cover 48 x 18 x 54 White Polyester
Item: AC7VZEModel: CV-54-1848Cross Ref: 38X259
Esd Conductive No
Features Reinforced Top Corners
For Use With Any Standard Eagle Cart
Material Polyester
Overall Height 54"
Overall Length 48"
Overall Lxwxh 48" x 18" x 54"