EAGLE GROUP CV-54-1836 Cart Cover 36 x 18 x 54 White Polyester | AC7VZC 38X257
EAGLE GROUP CV-54-1836 Cart Cover 36 x 18 x 54 White Polyester
Item: AC7VZCModel: CV-54-1836Cross Ref: 38X257
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Cart Cover
Closure Hook And Loop
Color White
Esd Conductive No
Features Hook-and-Loop
For Wire Shelf/cart Type Stationary Or Mobile Shelving
Material Uncoated Polyester
Overall Height 54"
Overall Length 36"
Overall Lxwxh 36" x 18" x 54"