EAGLE GROUP CV-54-1860 Cart Cover 60 x 18 x 54 White Polyester | AC7VZG 38X261
EAGLE GROUP CV-54-1860 Cart Cover 60 x 18 x 54 White Polyester
Item: AC7VZGModel: CV-54-1860Cross Ref: 38X261
Esd Conductive No
Features Hook-and-Loop
For Wire Shelf/cart Type Stationary Or Mobile Shelving
Material Uncoated Polyester
Overall Height 54"
Overall Length 60"
Overall Lxwxh 60" x 18" x 54"
Overall Width 18"