EAGLE GROUP CV-63-1836 Cart Cover 36 x 18 x 63 White Polyester | AC7VZD 38X258
EAGLE GROUP CV-63-1836 Cart Cover 36 x 18 x 63 White Polyester
Item: AC7VZDModel: CV-63-1836Cross Ref: 38X258
In Stock
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
Item Cart Cover
Closure Hook And Loop
Color White
Esd Conductive No
Features Reinforced Top Corners
For Use With Any Standard Eagle Cart
For Wire Shelf/cart Type Stationary Or Mobile Shelving
Material Uncoated Polyester
Overall Height 63"
Overall Length 36"
Overall Lxwxh 36" x 18" x 63"