EAGLE GROUP CV-63-2472 Cart Cover 72 x 24 x 63 White Polyester | AC7WAG 38X284
EAGLE GROUP CV-63-2472 Cart Cover 72 x 24 x 63 White Polyester
Item: AC7WAGModel: CV-63-2472Cross Ref: 38X284
In Stock
Get it by Monday, May 25
Features Reinforced Top Corners
For Use With Any Standard Eagle Cart
For Wire Shelf/cart Type Stationary Or Mobile Shelving
Material Uncoated Polyester
Overall Height 63"
Overall Length 72"
Overall Lxwxh 72" x 24" x 63"
Overall Width 24"